myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle

2012 yılının yaz ayları artık yavaş yavaş geliyor. Bahar aylarındayız ve herkesi şimdiden yaz aylarında oluşacak heyecan sarmaya başladı bile. Tatil planları, eğlence ve dinlenme tüm insanların yaz aylarında özlemini duyduğu konulardan birisidir. Peki bayanlar için özellikle yaz aylarına vücut olarak hazır olduğunuzu düşünüyor musunuz? Gelin bu durumu birlikte inceleme altına alarak yorum getirmeye çalışalım.

 

Bayanlar, yaz aylarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için çok heyecanlı tavır sergilerler. Ancak bikini giyme konusunda vücudu ile sorun yaşayan bayanların çok sıkıntılı dönemler yaşadıklarını rahatlıkla söyleyebilme şansına sahibiz. Vücudunuzu yaza hazırlamak için öncelikle beslenme konusunda biraz düzenlemeye gitmeniz gerekiyor. Her gün lifli yiyecekler ve 3 öğün beslenme konusuna dikkat ettiğiniz takdirde vücudunuzda ki fazla yağları ve kiloları dışarı atabilme şansına sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte günlük spor yapmak son derece önemlidir. Spor yaparak ter yolu ile vücudunuzda ki tüm toksinleri dışarı atabilme şansına sahip oluyorsunuz. Spor yaparak vücudunuzun kaybettiği sıvıyı günlük su tüketimi ile kapatarak cildinizde de diri bir görünüm sağlayabilme şansına sahipsiniz. Tabi ki cilt kremleri kullanmaya ve özellikle güneşli yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak amacı ile kremler ve yardımcı ürünler kullanmaya dikkat etmelisiniz.

 

Biliyoruz ki bayanların vücudu çok hassastır ve en ufak bir zedelenmede dahi çok ciddi lekeler ve problemler ile mücadele edebilme durumu ortaya çıkar. Ancak vücudunuzun şekle girebilmesi ve yaz aylarında düzgün bir görünüm kazanabilmesi için günlük spor çok daha önemli bir faktör olarak dikkat çekiyor. Yaz aylarında güneşlenirken düzgün bir vücut ile hem kendinizi rahatlatmak, hem de bayanların gıpta ile baktığı bir vücuda sahip olabilmek için düzenli beslenme ve günlük spor konusunu asla aksatmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

“Vücudumuzu Yaza Hazırlayalım” için yorum yapılmamış

Bu başlığa henüz hiçkimse yorum yapmamış.

Bir Cevap YazınAğız ve Diş Sağlığı - Aile Planlaması - Anne & Çocuk Sağlığı - sağlık