Bu site tıbbi önerilerde bulunmaz.

Xsaglik.com, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok makale içermektedir. Ancak, bu makalelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir makalede bulunan herhangi bir sözün gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu makaleler, araştırmalardan, tez çalışmalarından, haberlerden, internetten ve konusunda uzman kişilerin görüşlerinden amatör veya profesyonel editörlerce derlenerek hazırlanmaktadır. Tıp ile ilgili bir makale, söz yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir. Burası bilgi edinme amaçlıdır. Bu nedenle tıbbi konuların uygulanması halinde Xsaglik.com mesuliyet kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez.

Xsaglik.com tarafından yayınlanmış olan makaleler, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, ehliyetli bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) önerisi yerine geçmez. Xsaglik.com bir doktor değildir.

Xsaglik.com sitesine bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve Xsaglik.com ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu genel ağ sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

Ağız ve Diş Sağlığı - Aile Planlaması - Anne & Çocuk Sağlığı - sağlık