myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle

O Ses Türkiye’de birinci olarak Türkiye’nin gündemine oturan Batman doğumlu Emre Sertkaya, hakkında yapılan yorumlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Ego savaşı veriyordum”

Final gecesi neden sürekli başının eğik olduğuna açıklık getiren Sertkaya, Mevlana’dan da örnek vererek “Ben o sırada kendimle başbaşa kalıp ego savaşı veriyordum.” dedi.

“Mevlana’nın yüzü bakar”

Hürriyet gazetesinden Elif Ünal’a konuşan Emre Sertkaya, konuyla ilgili şunları söyledi; “Sahneye çıktığımda başımı öne eğişimin sebebi bir kapanıştı… Mevlana’nın yüzü yere bakar, Erkan Oğur’un yüzü yere bakar, Ahmet Aslan’ın yüzü yere bakar… Ben onlar gibi insanları örnek aldım. Ben o sırada kendimle başbaşa kalıp ego savaşı veriyordum. O insanların sevgileri, tezahüratları… Egom beni yenmesin diye başımı öne eğip kendime kapandım.

“Tamamen teslimiyet modundaydım”

Finalde tamamen teslimiyet modundaydım. Hiç heyecanım yoktu. Sonuçlar açıklanmadan bir kaç dakika önce mavi odaya annem geldi. Bana verilen destekleri anlattı. Sosyal medyadaki mesajları, edilen duaları söyledi… Sarılıp birbirimize hüngür hüngür ağladık. O an birincilik falan umrumda değildi, o duyguyu yaşamak yetti bana. Adım açıklandığında hem stüdyodaki, hem de ekran başındaki insanların sevgisini hissettim. Herkesten Allah razı olsun.

“Emre Sertkaya’nın bilinmeyenleri” için yorum yapılmamış

Bu başlığa henüz hiçkimse yorum yapmamış.

Bir Cevap YazınAğız ve Diş Sağlığı - Aile Planlaması - Anne & Çocuk Sağlığı - sağlık